وی در بیان کرد و گو با خبر نگار ما در رابطه دیدار با شهرخودرو اینطور صحبت‌هایش را آغاز کرد : بازی حقیقتا نیکی به نمایش گذاشتیم و سزاوار امتیاز بودیم . با تمرینات قابل قبولی به قصد سه امتیاز در مشهد مقدس حاضر شده بودیم و اندیشه کنم نسبت به دیدارهای گذشته خوب تر بودیم و کمترین حقمان تساوی بود البته متاسفانه در ثانیه‌های آخری حادثه دیگری رقم خورد . ماهینی در رابطه نوسان گروه و باخت برابر سه مدعا قهرمانی خاطرنشان کرد : بهرحال گروه تغییرات بزرگی داشته .

نیز کادرفنی عوض شده و نیز بازیکنان با پیش بینی ها تاکتیکی مختلف و تمرینات دیگر برای این فصل مهیا شده‌اند . کالدرون البته به شخصه با یک کارنامه معلوم , فوق العاده به اینجا آمده و یک شخص عالی و محترم است . مسلما وی نیاز به فرصت دارد و با اعتنا به این‌که نو به فوتبال کشور ایران آمده است می بایست حمایت بیشتری صورت گیرد . اینجانب مطمئن هستم که در آتی وضعیت به طور کامل به خیر ما خواهد بود و به نتیجه ها نیکی خوا‌هیم رسید .

24 هفته دیگر از فصل ما‌نده و اتفاقات متعددی رقم خواهد خورد و امیدوارم با وضعیت بهتری در پی کسب فیض باشیم . مدافع باسابقه سرخپوشان در رابطه دستیابی تحت عنوان قهرمانی سوپرجام با رای CAS اذعان کرد : این مسائل تماما قابل پیش گویی بود . مشخص و معلوم بود که‌این استکان برای ماست . ما قبلا بازی در تمرینات مهیا سازی بودیم و آقای برانکو چه بسا تعطیلات ما‌را کاهش داده بود و طبق برنامه تمرینات را دنبال می‌کردیم و روی روزنگار زمان این بازی نیز تیک زده شده بود و ما برای این بازی مهیا می‌شدیم .

ولی استقلال راهی ترکیه شد و برای این بازی نیامد و به نظرم رای تماما قابل پیش گویی و معین بود که‌این لیوان را نیز به دوستداران عزیزمان تهنیت می گویم . او به‌دنبال صحبت‌هایش خاطرنشان کرد : مشاهده کنید اینجانب می گویم هر چه دل‌شان می خواهد به اینجانب بگویند . ابدا به‌این شعارها که میگویند ما فرهنگ وتمدن یک سری هزار ساله و غیره داریم کار ندارم . بگذارید هر چه دل‌شان میخواهد به اینجانب بگویند ولی لطفا به همسر و دخترم فحش ندهند .

اینجانب بازیکن اولیه و نهایی نیستم که احتمال دارد حادثه بدی برایش می‌ افتد و ولی اتفاقات درون زمین فوتبال چه ربطی به خانواده اشخاص دارد؟ چرا به زن و نوپا و مامان کسی فحاشی میکنید . ماهینی در رابطه این‌که حاشیه ها و شایعات حول وی درین فصل ارتقا یافته و استدلال آن چه چیزی است خاطرنشان کرد : این فشارها از پیشین از استارت فصل صورت کرده و تعدادی عزیزان آن را مطرح مینمایند . یک روز با بیان کردن این که اینجانب در لیست نیستم و یک روز با یک مسائل دیگر .

این صحبت‌ها ولی روی اینجانب تاثیر نمی‌گذارد و اختلال خاصی نیز ندارم . اینجانب حاضرم سپر بازیکنان دیگر نحس و هرچه دل‌شان میخواهد به اینجانب بگویند ولی فشاری روی بازیکنان دیگر نیاورند و بگذارند مجدد قهرمان شویم . در مجموعه ما بازیکنان برنا و آینده‌داری میباشند و ممکن است درصورتی که این فشار باشد , فوتبال‌شان نابود شود , اینجانب ولی اینقدر تجربه دارم که بتوانم همگی آن ها را تحمل کنم . وزیر ورزش و جوان ها که در مراسم کلنگ زنی منزل برنا شهرستان قاین حاضر شده بود , به دلیل فقدان اعتبار در سالجاری کلنگ این پروژه را بر زمین نزد . وزیر ورزش آن گاه در مراسم کلنگ زنی تالار ۲۵۰۰ نفره شهر قاین حاضر شد و این توشه کلنگ را به زمین زد!در لبه این مراسم وزیر ورزش اذعان کرد : با اعتنا به تحریم هایی که مرزوبوم مشغول آن است سازه نداریم پروژه ای تازه را احداث نماییم و به مردمان وعده ای که عملیاتی شدنی نباشد بدهیم . البته انشاالله با اعتنا به شرکت کردن بخش محرمانه در‌این پروژه و سعی مسؤلین شاهد آن باشیم که تا پایان دولت آگاهی و آرزو شاهد افتتاح از

 

http://registeringlaws.loxblog.com


 

http://novinsabt.blograz.ir/


 

http://nilobranding.famblog.ir/


 

http://hashtagsabt.titrblog.ir/


 

http://mainlawofbrand.ratablog.com/


 

https://ideal4allcompanies.madblog.ir


 

http://mysteriesofsabt.arasblog.ir/


 

http://trademark-register.azadblog.com/


 

http://registeryourbrand.hamrahblog.com/


 

http://jaliz-sabt.sitearia.ir/


 

http://sabt-paliz.monoblog.ir/


 

http://firstregisterblog.aramblog.ir/


 

http://bamaregister.rozblog.com/


 

http://manotosabt.blogsazan.com/


 

http://yourcompanyregister.roomfa.com/


 

http://companyandbrandsabt.niloblog.com/


 

https://lawformula.tebyan.net/


 

https://akbarhavashi.farsiblog.com/


 

http://registrationnews.vcp.ir/


 

https://importantlawsofcompany.blogsky.com/


 

http://123sabtbrand.isblog.ir/


 

http://fanooscompany.blogfa.com/ 

تکمیل مراحل ثبت بازار متشکل ارزی در سامانه ثبت شرکت‌‌ها

هفته نهم لیگ برتر فوتبال|جشنواره گل استقلال در تبریز با هت‌تریک دیاباته/طلسم 8 ساله شکست

نکات مهم در پروسه ثبت شرکت و ثبت برند

  ,http ,com ,اینجانب ,ir ,یک ,  http ,com   ,ir   ,در رابطه ,  https

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
جت پرینتر کافه بهشت گروه های آموزشی کار طراحی گرافیک سایه وارونه pesran_bampur صفحه شخصی حجة الاسلام شیخ محمد رحیمی مدرسه ی خوب MrCoder | Programmer حریری به رنگ آبان